ארגון דורש רמה גבוה של אבטחה כדי להגן על העובדים והנכסים. פתרון מעקב יכול להוות כלי חשוב להעלאת התפוקה עם האפשרויות החכמות. פתרון המעקב הרשתי של AirLive עם תקן Onvif מציע למשתמשים להשתלב עם מערכות אבטחה אחרות.

פתרון

אבטחת סביבת הפנים והחוץ

הביטחון של הארגון הוא דבר חשוב גם בסביבה הפנימית וגם החיצונית. ל AirLive דגמים מתאימים עבור כל יישום ארגוני/משרדי. מעקב מסביב לשעון יהווה תכונת מפתח. אזעקות אוטומטיות למאבטחים יאפשר להם להעריך היכן שדרושה פעולתם. הדבר יכול למנוע ביעילות נזק לרכוש ופריצות.

ניתוח וידיאו – זיהוי פנים

השימוש של מעקב חכם עם זיהוי פנים יעזור להעצים את רמת האבטחה בכניסה לארגון. הודות לשיתוף פעולה עם חברות 3rd Party. מידע לזיהוי פנים יכול להעניק גישה לדלת. כמו כן, הדבר יכול לשמש גם לשיפור בדיקת הנוכחות.

ניהול מרחוק

פתרון המעקב של AirLive יכול להוות כלי שימושי לשיפור יעילות התפוקה הכללית בארגון. משתמש מורשה יכול לנהל ולבקר מרחוק פסי ייצור ואזורי עבודה.

העלאת תפוקה

פתרון המעקב של AirLive יכול בקלות להפוך לכלי ערכי על מנת להעלות את יעילות התפוקה. אדם מורשה יכול לנהל מרחוק פסי ייצור ואזורי עבודה. עם השימוש בפתרון בתור כלי לניהול מקום העבודה, הדבר יכול לעזור בניהול פסי ייצור ומקומות עבודה מסוימים.

דוגמא לפתרון

AirLive Office Surveillance Solution