בבתי חולים ומתקני בריאות, פתרון מעקב יספק בנוסף לביטחון גם שליטה בעלויות. מצלמות אבטחה יכולות להגן על העובדים והמטופלים ובזאת לספק ראיות ויזואליות להעלאת התפוקה ולמנוע תביעות. פתרון המעקב של AirLive יעניק לבתי חולים גמישות בהתקנות וידיאו ויתרונות נוספים כמו ניטור מרחוק.

פתרון

הגברת הביטחון והאבטחה

התקנת מצלמות רשת של AirLive ברחבי הבית חולים עוזרת למנוע פשעים ופריצות ובנוסף מאפשר למנתחים להשגיח על מטופלים ולנטר אחר מבקרים לא מורשים הנכנסים לאזורים האסורים להם. הבטיחות של בתי חולים ומתקני הבריאות לאחר שעות העבודה חשובה מאוד. פתרונות המעקב של AirLive מציעות אזעקות אוטומטיות שעוזרות במניעת הסגות גבול ועל ידי כך גם מעלות את יעילות המאבטח משמעותית.

מעקב מסביב לשעון אחר המטופלים

באמצעות פתרונות האבטחה של AirLive המספקות מצלמות IP אלחוטיות עם יכולת ניתוח ווידיאו, ניתן להשגיח על מספר מטופלים מרחוק בעת ובעונה אחת.

הגנה על עסקים בתוך בית החולים

בתי קפה, חנויות ובתי מרקחת נמצאים בדרישה מתמדת להגנה באמצעות מצלמות אבטחה.

AirLive מציעה מצלמת רשת חכמה עם יכולת ניתוח וידיאו אשר יכולה לעזור לעסקים בתוך בית החולים ע”י פעילותם הרציפה לצמצום האיומים והגברת הביטחון.

ראיות ויזואליות עבור חקירה

מצלמות מעקב יכולות לספק ראיה ויזואלית מהימנה עבור חקירות של מקרי פשיעה ועוד אירועים נקודתיים שהתרחשו בתוך או בסביבת בית החולים. מצלמות רשת של AirLive מספקות בנוסף אפשרות להקלטה על כרטיס זיכרון חיצוני בתור אבטחה נוספת של התוצרים במקרה שנגרם נזק כלשהו למערכת האבטחה.

דוגמא לפתרון

AirLive Speed Dome SD-2020 - Smart tracking (Optional)