יישומים למשרד דורשים רמה גבוהה של אבטחה כדי להגן על העובדים והנכסים. פתרון מעקב יכול להוות כלי חשוב לשיפור התפוקה עם אפשרויות המעקב החכם. פתרונות האבטחה של AirLive עם התאמה לתקן Onvif המאפשר למשתמשים לשלב את מוצרי AirLive עם מערכות אבטחה אחרות.

פתרון

אבטחת סביבת הפנים והחוץ

הביטחון של הארגון הוא דבר חשוב גם בסביבה הפנימית וגם החיצונית. ל AirLive דגמים מתאימים עבור כל יישום ארגוני/משרדי. מעקב מסביב לשעון יהווה תכונת מפתח. אזעקות אוטומטיות למאבטחים יאפשר להם להעריך היכן דרושה פעולתם. הדבר יכול למנוע ביעילות נזק לרכוש ופריצות.

שיפור יעילות המעקב באמצעות מעקב חכם

השימוש במעקב חכם עם זיהוי תנועה וספירת עצמים עוזרת במהירות לזהות פעולות חשודות מחוץ או בתוך המשרד אחרי שעות העבודה. הדבר לא רק יעלה את מהירות התגובה של האזעקות, אלא גם ימנע תגובות של אזעקות שווא.

ניהול מרחוק

פתרון המעקב של AirLive יכול להוות כלי שימושי לשיפור יעילות התפוקה הכללית במשרד. משתמש מורשה יכול לנהל מרחוק פסי ייצור ואזורי עבודה.

הגברת היעילות

מערכות אבטחה רשתיות יכולות בקלות להוות פתרון וכלי בעל ערך להעלות את יעילות ההפקה הכוללת. הן מציעות את האפשרות עבור כל אדם מורשה לגשת מרחוק ולצפות בתמונות בשידור חי באמצעות האינטרנט. ע”י פעולה זו, האדם המורשה יכול לספק ממרחק פתרון עבור הבעיות השונות ותמיכה. עם “עין נוספת” על פס הייצור, יעילות וניהול ההפקה תעלה בצורה משמעותית.

דוגמא לפתרון

AirLive IVS IP Camera - Face Detection

AirLive Surveillance Networking for Office Applications