למגרשי חניה יש צרכים מיוחדים – הם דורשים תמונה חדה וברורה והקלטות בכל זמן שהסביבה חשוכה עבור כל סוג של וונדליזם או גניבות שמתרחשות במתחם. חניונים צריכים תמיד מאבטחים כדי להשגיח באופן אישי ולוודא שהסביבה מאובטחת. פתרון המעקב של AirLive יהווה כלי חשוב עבור המאבטחים עם יכולות ההתראה ואפשרויות החכמות שבמצלמות.

פתרון

שיפור יעילות המעקב באמצעות מעקב חכם

השימוש במעקב חכם עם זיהוי תנועה וספירת עצמים עוזרת במהירות לזהות פעולות חשודות מחוץ או בתוך החניון. הדבר לא רק יעלה את מהירות התגובה של האזעקות, אלא גם ימנע תגובות של אזעקות שווא.

ראיות עבור חקירה

צילומים מאבטחה מרושתת של AirLive יכולה להיות שימושית ביותר בעת חקירת מקרים היכן שפשע או גניבת רכב מתבצעת. על ידי ניתוח התוצרים המוקלטים, אנשי ביטחון יכולים לזהות חשודים ולתכנן באילו צעדים לנקוט כדי למנוע מעשים נוספים כמו אלו בעתיד.

התראות אוטומטיות מסביב לשעון

מצלמות רשת של AirLive בעלות יכולת תמיכה ששולחת התראות אוטומטיות כאשר פולשים מזוהים. על ידי מעשה זה, הפתרון יכול לחסוך עלויות של מאבטחים ולהעלות את יעילות הביטחון ע”י צמצום הסיכויים לאזעקות שווא.

ניהול מרחוק

ניהול מרחוק מעניק יתרון גדול עבור לקוחות בזכות הקלות בבדיקה של הרכבים שלהם בכל זמן של היום, מכל מקום בעולם באמצעות מכשירם הנייד.

דוגמא לפתרון

BU-720 Recorded Video (Night Mode)

BU-3025 v2 Recorded Video (Night Mode)