אבטחת מתחמים במפעלי התעשייה השונים,  באמצעות מערכות האבטחה של  AirLive מונעות גניבה של חומרי גלם כגון עץ, נחושת וברזל אשר נמצאים בביקוש גבוה ומתמיד.

גנבים מכוונים את פעולתם בתעשיות ומבני אחסון אחרים בתדירות גבוהה.

פתרון האבטחה הכולל של AirLive יכול לעזור להגן על בניינים, עובדים וחומרים.

פתרון

הגברת היעילות

מערכות אבטחה רשתיות יכולות בקלות להוות פתרון וכלי בעל ערך להעלות את יעילות ההפקה הכוללת. הן מציעות את האפשרות עבור כל אדם מורשה לגשת מרחוק לתמונות בשידור חי באמצעות האינטרנט. ע”י פעולה זו, האדם המורשה יכול לספק ממרחק פתרון עבור הבעיות השונות ותמיכה. עם “עין נוספת” על פס הייצור, יעילות וניהול ההפקה תעלה בצורה משמעותית.

שיפור ביטחות מקום העבודה

מצלמות מעקב רשתיות יכולות להיות מותקנות ליד מכונות מסוכנות על מנת להשגיח על תהליך אוטומטי בצורה בטוחה, או למנוע את חשיפתם של העובדים לסכנות. התקנת זמזם בנוסף עם פתרון האבטחה, יכול להוות כלי בעל ערך אשר יזכיר לעובדים שהם נכנסים לשטח אסור. הדבר היווה שימוש פופולרי עבור מצלמות האבטחה במשך שנים, וגדל בצורה יותר יעילה עם התפתחות הטכנולוגיה.

בקרת גישה

במפעלים ותעשיות ייצור בקנה מידה גדול, קשה יותר לנהל ולגשת לאבטחה. עם מצלמת רשת חכמה של AirLive, לכל מצלמה יש את היכולת לבצע ניתוח וידיאו בעצמה. זיהוי פנים-  אחת היתרונות הגדולים מניתוח וידיאו, יכול לזהות פנים בתמונה והמצלמה מדגישה אותה כדי לשפר את דיוק ויעילות האבטחה. משתמשים גם יכולים לשלב את פתרון האבטחה של AirLive למאגר בקרת הגישה שלהם.

עמידות לתנאי סביבה חיצוניים

AirLive מציעה סדרת מצלמות רשת חיצוניות, כאשר המוצר המבוקש ביותר הינו מצלמת רשת מסוג בולט. מצלמת זו הינה בעלת יכולות ביצוע גבוהות הכוללות מערכת אוורור/חימום פנימית עבור מצבי מזג אוויר קיצוני. בנוסף, AirLive מציעה התקנה ב”פרופיל נמוך” – גרסה ממוזערת של הבולט. כל סדרת המוצרים החיצוניים של AirLive הינם בעלי דרוג IP66 לעמידות בתנאי חוץ.

דוגמא לפתרון

BU-3025 v2 Recorded Video (Night Mode)

SD-2020 Recorded Video (Night Mode) (Distance to bus station sign : 75m)