בשנים האחרונות, תחושת הביטחון בקרב הציבור ירדה בצורה משמעותית עקב איום הטרור ובעיות בטיחות בציבור. עבור תחנות מעבר כמו תחנות רכבת ותחנות מרכזיות, מעקב ווידיאו רשתי הפך לפתרון והמקור הראשון לזיהוי חשודים. בנוסף לכך, מצלמות אבטחה יכולות למנוע פשע ונזק לרכוש במתחם התחנות, ובכך לספק לאזרחים תחושה של ביטחון.

פתרון

מניעת אי סדר

בתחנות מעבר ציבוריות וחיצוניות כמו תחנות אוטובוס/ תחנות רכבת, חסר אבטחה. מצלמות מעקב רשתיות של AirLive יכולות להיות מותקנות, לזהות ולמנוע פולשים המנסים לגרום לנזק לנכסים. פתרונות המעקב של AirLive יכולות לעבוד עם אזעקות אשר מונעות כניסת פולשים אל אזורים אסורים.

חקירת פשעים

צילומי מעקב רשתיים יכולים להיות מאוד שימושיים בחקירות מקרי פשע שקרו בתחנות ציבוריות. על ידי ניתוח צילומים מוקלטים, רשויות הביטחון יכולות לזהות חשודים.

שיפור יעילות המעקב עם ניתוח וידיאו

השימוש במעקב חכם עם חיישני תנועה וספירת עצמים עוזרת לזהות במהירות פעולות חשודות מחוץ או בטווח שעות הפעילות. הדבר לא רק יגרום להעלות את מהירות התגובה של ההתראות, אלא גם מונע הפעלה של אזעקות שווא. בנוסף למטרת הביטחון שמצלמת רשת חכמה יכולה לספק, היא יכולה לשמש בתור כלי אבחנה ותיעוד של התנועה היום יומית במתחם.

התראות אוטומטיות מסביב לשעון

לתחנות ציבוריות אין בדרך כלל מאבטחים העובדים ומפטרלים במתחם במשך 24/7. למצלמות הרשת של AirLive יש יכולות ראיית לילה אשר מציעות תמונות לילה באיכות גבוהה ואת היכולת לשלוח התראות אוטומטיות כאשר מזוהה פולשים. ע”י שימוש במצלמות, הפתרון יכול לחסוך עלויות של מאבטחים ולהעצים את יעילות הביטחון ע”י צמצום הסיכויים לאזעקות שווא.

AirLive IVS IP Camera - Face Detection

AirLive Speed Dome SD-2020 - Smart tracking (Optional)