מי אנחנו?

עם ניסיון שטח מוכח של למעלה מ 20 שנה, ג’י.אר- קומיוניקיישן השיגה צמיחה אגרסיבית וקבועה. אנחנו מיישמים את עמדתנו בתור חברת סוכנויות בשוק התקשורת האלחוטית, כלי פיתוח למעבדי DSP של חברת טקסס אינסטרומנטס, ופתרונות בתחום ה POE. ג’י.אר- קומיוניקיישן היא חנות המספקת פתרונות ייחודיים לכל הצרכים המורכבים.

  • ● חומרה, עיצוב תוכנה ופתרונות אינטגרציה למערכות משובצות מעבד, המבוססים בעיקר על  DSPs של TI. בשוק זה אנו מספקים מוצרי כלי פיתוח של חברות 3rd Party של TI, תמיכה והדרכה.
  • ● בשוק התקשורת והאינטרנט, ג’י.אר- קומיוניקיישן חברה עם חברת airlive על מנת להציג לשוק הישראלי ציוד תקשורת אלחוטיים ופתרונות וידיאו.
  • ● פתרונות Power Over Ethernet) POE) – אנחנו מציעים סדרת מוצרים מקצה לקצה, החל מצד PSE – מתגי POE, מזרקי POE Injector) POE), כבלים מיוחדים וכמו כן, מודולי POE  עבור מוצרים התומכים בסטנדרט ה PD) POE).
  • ● עבור שוק האבטחה, אנחנו מספקים:
  1. תקשורת אלחוטית:

תכנון וביצוע מקצה לקצה ומקצה למספר קצוות מורכבות של רשתות אלחוטיות, הכוללים קישורים ארוכי טווח, רשתות בעלות רוחב פס גבוה (רשתות מעקב ווידיאו), סביבות עם הפרעות רדיו / הפרעות מגנטיות ואחרים.

כיסוי אלחוטי מלא לעסקים – מלונות, אתרי נופש, בתי ספר, בתי חולים ועוד.

  1. מעקב וידיאו – מצלמות אבטחה:

פתרונות טווח רחב של מצלמות מעקב שמאפשרות מגוון רחב של יישומים עבור תחנות דלק, מגרשי חניה, חנויות, בית ומשרד, מבני לוגיסטיקה ומחסנים, מסעדות, מלונות, מבני ארגונים ועוד המון. פתרונות אלו כוללות מצלמות דיגיטליות רשתיות עם יכולת ניתוח וידיאו.

  1. אבטחת מתחם – מכ”ם מבוסס לייזר:

גידור וירטואלי מבוסס על טכנולוגיית גדר לייזר. החברה משווקת טכנולוגיה מתקדמת של חיישני ליזר בשילוב עם מערכת ניהול מרכזית, המציעה פתרון כולל עבור מערכת וירטואלית ופיזית המעניקה ביטחון.

מערכות גדר ליזר הותקנו במספר מיקומים הדורשים אמצעי אבטחה נוקשים, כמו מפעלים כימיים, צבא ובסיסים ימיים, בתי כלא באבטחה גבוה, אחסוני דלק וגז ושדות תעופה.

אנחנו מאמינים בלהציע ללקוחותינו:

מוצרים ומערכות באיכות גבוה המותאמים ספציפית לצרכים שלהם.

מערכת יחסים ארוכת טווח על ידי הענקת שירותי תמיכה והתקנות עבור כל יישום אבטחה שלנו. ייעוץ, תכנון פרויקט ושירותי ניהול. אינטגרציה של מערכות כאשר היישום דורש שילוב של כל יישומי האבטחה לעיל (למשל עבור עיר חכמה).

ג’י.אר- קומיוניקיישן ממשיכה בקצב מתמיד עם החידושים והטרנדים בשוק ובטכנולוגיות, וע”י כך מסוגלת לספק תמיכה טכנית עמוקה ופתרונות עבור אתגרים שלקוחותינו מציבים. סיפוק מוצרים באיכות גבוהה, פתרונות ושירות להרבה לקוחות ממובילי התעשייה כמו אלישרא, אסטרונאוטיקס, אלביט ורפאל, ג’י.אר- קומיוניקיישן ביססה את עצמה בתור ספק לפתרונות חדשים.

חברות אותן אנו מייצגים