ללוגיסטיקה יש צרכים מיוחדים במערכת אבטחה מכיוון שהציוד מתנייד באופן מתמיד ממקום למקום בעת שעות העבודה. התהליך של העמסה, הפריקה והעברות דורשות פתרונות אבטחה חסכוניות ומתקדמות. לא רק שהם מגנים על סחורה יקרה ושבירה מפני גניבה ונזק בעת העברות, הם גם מהווים דרך לוודא שאין טעויות אנוש כמו טעויות טעינה, אשר מתועדות באופן מלא.

פתרון

מניעת גניבה

חברות לוגיסטיות צריכות פתרון אבטחה ברמה גבוהה כדי למנוע גניבה לאורך כל היום. עם יכולות ניתוח וידיאו של  AirLive, הכניסה והאזורים האסורים יהיו בהשגחה כל הזמן.

שמירה על הסחורה

לוגיסטיקה דורשת רמת ביטחון גבוהה עבור הסחורות שנעות בתדירות כה רבה. עם מצלמת Speed Dome המכילה 30X זום אופטי ו 60fps, כל תנועה חשודה תוקלט ותתועד. בנוסף, מצלמת רשת חיצונית מסוג בולט מציעה כיסוי אבטחה באזור עגינה ובקרת בטיחות.

ראיות חזותיות

חברה לוגיסטית מקבלת ואוספת סחורות ושולחת אותם לגורמים או משתמשי קצה.

בלתי אפשרי להימנע לחלוטין ממקרים של נזק לסחורות, טעויות בעת הטעינות ונזקים אחרים. פתרונות האבטחה של AirLive הכוללות מצלמות רשת עם יכולות מגה-פיקסל גבוהות ומקסימום של 60fps, ישמשו במקרה הצורך לתיעוד וראיות.

לשלב בקלות

יתרון נוסף של מצלמות הרשת של AirLive הוא שניתן לשלב אותן בקלות עם מערכות אבטחה אחרות בזכות שהמצלמה עומדת בתקן Onvif. מצלמת הרשת של AirLive מציעה התקנה קלה עם DIDO עבור לקוחות אשר מעוניינים להשתמש בתפוקה עבור אזעקות או גישה לשליטה. בנוסף, NVR (Network Video Recorder) של AirLive מאפשר תמיכה במצלמות רשת בתקן Onvif כדי לתת למשתמש לצפות ולהקליט עם מצלמת רשת קיימת ולהרחיב את תחום המעקב שלהם.

דוגמא לפתרון

AirLive Campro Mobile IP Camera Installation

AirLive Retail Surveillance Application Installation Guide